Pierwsza wizyta

Wizyty w poradni

 
Umów się na wizytę
Telefonicznie: 790 596 966
Mailowo: dietostyl.poradnia@gmail.com
Przygotuj się do wizyty
Zabierz ze sobą dzienniczek żywieniowy (Word) (PDF), aktualne wyniki badań, ewentualnie spis leków i suplementów, wypis ze szpitala.
Przyjdź na pierwsze spotkanie z dietetykiem
Omówimy wspólnie ogólny stan Twojego zdrowia, tryb życia, wysiłek fizyczny oraz Twoje nawyki żywieniowe. Dietetyk przeprowadzi wywiad żywieniowo-medyczny (preferencje żywieniowe, rozkład dnia), przeprowadzi badanie analizy składu ciała, pomiar wzrostu i ciśnienia tętniczego
Odbierz swój plan dietetyczny lub zalecenia dietetyczne
Przygotowany i opracowany plan dietetyczny może zostać wysłany w formie elektronicznej na adres e-mail lub odebrany osobiście. Dietetyk przygotuje plan najpóźniej w ciągu 7 dni od pierwszej wizyty.
Pierwsza wizyta kontrolna
Pierwsza wizyta kontrolna odbywa się po 14 dniach od rozpoczęcia diety. Ponownie przeprowadzona jest analiza składu ciała i pomiar ciśnienia tętniczego. Wspólnie porównujemy wyniki pierwotne z aktualnymi i sprawdzamy Twoje pierwsze efekty. Oceniasz swoje samopoczucie i smakowitość potraw z diety. Wyznaczamy wspólnie kolejny cel.
Kolejne wizyty kontrolne
Co 2-4 tygodnie umawiasz się na spotkania z dietetykiem. Na każdej wizycie przeprowadzona jest analiza składu ciała i pomiar ciśnienia tętniczego. Wspólnie porównujemy wyniki pierwotne z aktualnymi i oceniamy efekty. Przez cały czas trwania terapii dietetycznej możesz liczyć na wsparcie Twojego dietetyka w trudnych sytuacjach i stały kontakt. Ilość wizyt kontrolnych zależy od Twoich potrzeb, stopnia motywacji oraz od ustalonego wspólnie planu.
Stabilizacja
Po osiągnięciu wyznaczonego celu, dietetyk ustali dla Ciebie dietę stabilizacyjną. Otrzymasz materiały edukacyjne i zalecenia jak uniknąć efektu jo-jo.

Wizyty on-line

 
Zapoznaj się z naszą ofertą
Sprawdź ofertę >> OFERTA Spójrz na cennik >> CENNIK
Zamów usługę Dietetyk on-line
Wyślij do nas maila na dietostyl.poradnia@gmail.com z zamówieniem wybranej usługi.
Dokonaj płatności za wybrana usługę
Dokonaj płatności na podany w danych kontaktowych nr konta. Po zaksięgowaniu przelewu na koncie Poradni otrzymasz od dietetyka wywiad żywieniowo-medyczny oraz dzienniczek żywieniowy, które należy wypełnić i odesłać.
Odbierz swój plan dietetyczny
Po otrzymaniu niezbędnych informacji ułożony zostanie dla Ciebie indywidualny plan dietetyczny lub zalecenia żywieniowe (w zależności od dokonanego wcześniej wyboru). Będzie on dopasowany do Twojego stanu zdrowia, trybu życia i preferencji smakowych. Podczas trwania terapii będziesz pod stałą opieką online swojego dietetyka. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości w czasie stosowania diety.
Pierwsza wizyta kontrolna
Pierwsza wizyta kontrolna odbywa się po 14 dniach od rozpoczęcia diety. Dietetyk sprawdza Twoje pierwsze efekty. Oceniasz swoje samopoczucie i smakowitość potraw z diety. Wyznaczamy wspólnie kolejny cel.
Kolejne wizyty kontrolne
Co 2-4 tygodnie kontaktujesz się z dietetykiem. Przez cały czas trwania terapii dietetycznej możesz liczyć na wsparcie Twojego dietetyka w trudnych sytuacjach i stały kontakt. Ilość wizyt kontrolnych zależy od Twoich potrzeb, stopnia motywacji oraz od ustalonego wspólnie planu.
Stabilizacja
Po osiągnięciu wyznaczonego celu, dietetyk ustali dla Ciebie dietę stabilizacyjną. Otrzymasz materiały edukacyjne i zalecenia jak uniknąć efektu jo-jo.